دانلود نرم افزار لوگو ورژن 8.3.1

تجربه‌ای ناب در دنیای اتوماسیون صنعتی

دانلود آخرین نسخه نرم افزار لوگو 8 زیمنس ورژن 8.3.1

نرم افزار لوگو 8.3.1

دانلود نرم افزار لوگو 8.3.1 زیمنس

مینی پی ال سی لوگو 8 زیمنس یکی از کنترل کننده های صنعتی پرکاربرد در سطح دنیا است. این PLC برای استفاده در اتوماسیون کارهای ساده و کنترل دستگاه های منفرد مورد استفاده قرار می گیرد. مزایای لوگو 8 از یک سو و قابلیت های فراوان این کنترل کننده از سوی دیگر، بر محبوبیت آن افزوده است. یکی از مزایای اصلی لوگو 8 نسبت به نمونه های مشابه، قابلیت های گسترده نرم افزار برنامه نویسی آن است. در حال حاضر نسخه 8.3.1 این نرم افزار منتشر شده است. برای دانلود نرم افزار لوگو 8.3.1 زیمنس می توانید به پایین همین صفحه مراجعه کنید. همچنین در ادامه می توانید توضیحات بیشتری در مورد این نرم افزار را ببینید.

دانلود نرم افزار لوگو 8.3.1

نرم افزار لوگو 8.3.1، گامی جدید در ساده سازی اتوماسیون

یکی از چالش های همیشگی فعالان حوزه اتوماسیون صنعتی و به ویژه افرادی که تجربه کمتری در این زمینه دارند، پیچیدگی برنامه نویسی پی ال سی ها است. هرچقدر فرایندی که باید مدیریت شود پیچیده تر باشد، طبیعتا برنامه پیچیده تری را شاهد خواهیم بود. زیمنس در توسعه و بروزرسانی نرم افزار لوگو 8 روی هولت برنامه نویسی و پیکره بندی سیستم، تمرکز ویژه ای داشته است. سهولت برنامه نویسی سبب تسهیل فرآیند کلی اتوماسیون شده است.

برنامه‌نویسی آسان و کاربرپسند

نرم افزار لوگو 8.3.1 زیمنس قابلیت برنامه نویسی به صورت گرافیکی را دارد. برای نوشتن برنامه در این نرم افزار کافی است بلوک های مورد نیاز را فراخوانی و ارتباط آن ها را برقرار کنید. در هر لحظه می توانید با کشیدن و رها کردن، برنامه را تغییر دهید. برای تغییر تنظیمات هر بلوک کافی است روی آن دابل کلیک کنید تا پنجره تنظیمات باز شود. علاوه بر این امکانات جالب دیگری مانند تغییر حالت برنامه نویسی بین حالت بلوکی یا دیاگرام نردبانی نیز امکان پذیر است.

 

یک برنامه، دو حالت: شبکه و تکی

لوگو 8 به شما اجازه میدهد هم برنامه‌هایتان را بصورت تکی اجرا کنید و هم از طریق شبکه. تعویض بین این دو هم به راحتی انجام می‌شود. تصور کنید که می‌توانید تا 16 گره را در نمای شبکه ببینید و حداکثر سه برنامه را در کنار هم نشان بدهید. آنقدر تمیز و ساده‌ست که حتی انگار که با لگوی خودتان دارید بازی می‌کنید!

سیگنال ها رو بکشید و ببرید!

یکی از امکانات جالب نرم افزار لوگو 8.3.1 زیمنس این است که می‌توانید به راحتی سیگنال‌ها را از یک برنامه به برنامه‌ی دیگر منتقل کنید. کافیست سیگنال‌ها را با کشیدن و رها کردن به هدف ببرید. این راه‌حل برای تست و شبیه‌سازی برنامه‌ها واقعا عالیست و حتی می‌توانید آفلاین روی کامپیوتر هم به راحتی برنامه‌تان را تست کنید.

دانلود نرم افزار لوگو 8 زیمنس

ویژگی‌ کلیدی نرم افزار لوگو 8.3.1 زیمنس:

به‌ روزرسانی جدید نرم افزار لوگو 8.3.1 به ارتقای محیط برنامه‌ نویسی  LOGO زیمنس کمک کرده است. بسته جدید نرم افزاری LOGO! Soft Comfort V8.3 Service Pack 1 شامل موارد زیر است:

 • LOGO! Soft Comfort V8.3 SP1 (V8.3.1)
 • LOGO! Web Editor V1.1.1

 

در این نسخه نرم افزاری موارد زیر نسبت به نسخه 8.3  مورد تصحیح و بازنگری قرارگرفته است:

 • عملکرد تابع تایمر سالانه بهبود یافته است.
 • در تنظیمات مربوط به پرچم M27 (Flag) تغییراتی ایجاد شده است.
 • عملکرد در تابع بلوکی عملگر شمارشگر بهبود یافته است: برای بلوک عملکرد شمارشگر ساعات کار بهبودهایی ایجاد شده است که عملکرد بهتری را ارائه می دهد.
 • عملکرد ثبت اطلاعات پیشرفته بهبود یافته است: عملکرد ثبت داده ها بهتر شده است و امکان ثبت اطلاعات قوی تر و کارآمدتر ایجاد شده است.
 • وب سرور برای نظارت و کنترل یکپارچه سازی شده است: واحدهای پایه (Basic units) از یکپارچه سازی وب سرور برای نظارت و کنترل از طریق WLAN و اینترنت پشتیبانی می کنند. این ویژگی با رمز عبور محافظت می شود و با مرورگرهای رایج سازگار است.

قابلیت‌های برنامه‌نویسی پیشرفته نرم‌افزار Logo 8 PLC V8.3.1

 • پروژه در حالت شبکه: دستگاه لوگو 8 که با نرم افزار لوگو 8.3 برنامه نویسی شده است در حالت شبکه می تواند Master یا Slaveتعریف شود.
 • در نسخه 8.3 نرم افزار لوگو امکان انجام تنظیمات مربوط به ابر برای LOGO! وجود دارد : پشتیبانی از اتصال LOGO! BM با خدمات وب آمازون (AWS Cloud) و همگام سازی داده ها بین LOGO! BM و AWS Cloud
 • تنظیمات امنیتی پیشرفته:

– در این نسخه تنظیمات مربوط به پنل دسترسی به روز رسانی شده است: وضعیت ایمنی دسترسی در دو حالت کاربر عضو و دسترسی کاربر مهمان نمایش داده می شود.

– رمزگذاری های شبکه به روز رسانی شده است و داده ها به صورت رمز گذاری شده ذخیره می شوند.

– پشتیبانی از HTTPS

 • امکان تست برنامه به صورت آنلاین فراهم شده است.
 • تنظیمات مربوط به متن پیام تغییراتی داشته است. بدین ترتیب می توانید از M27 برای تغییر در مجموعه کاراکترها استفاده کنید.
 • عملکرد زوم ایجاد شده است: بدین تریب امکان پشتیبانی از تغییر اندازه متن و نمادها فراهم شده است.
 • فانکشن مربوط به متن پیام به روز رسانی شده است: در این بروز رسانی از کپی و چسباندن پارامترها پشتیبانی می شود.
 • در این نسخه هنگام نصب LOGO! Soft Comfort V8.3 از نصب LOGO! Web Editor پشتیبانی می شود.
راهنمای نصب نرم افزار لوگو 8 زیمنس

برای نصب این نسخه نیاز هست تا نسخه قبلی را روی سیستم خود نصب داشته باشید. همچنین اگر نسخه قبلی روی یک دی وی دی دارید می توانید آن را بر روی کامپیوتر خود بگذارید و نرم افزار را نصب کنید.