دانلود نرم افزار لوگو ورژن 8.3.1

تجربه‌ای ناب در دنیای اتوماسیون صنعتی

دانلود آخرین نسخه نرم افزار لوگو 8 زیمنس ورژن 8.3.1

نرم افزار لوگو 8.3.1

دانلود نرم افزار لوگو 8.3.1 زیمنس

مینی پی ال سی لوگو 8 زیمنس یکی از کنترل کننده های صنعتی پرکاربرد در سطح دنیا است. این PLC برای استفاده در اتوماسیون کارهای ساده و کنترل دستگاه های منفرد مورد استفاده قرار می گیرد. مزایای لوگو 8 از یک سو و قابلیت های فراوان این کنترل کننده از سوی دیگر، بر محبوبیت آن افزوده است. یکی از مزایای اصلی لوگو 8 نسبت به نمونه های مشابه، قابلیت های گسترده نرم افزار برنامه نویسی آن است. در حال حاضر نسخه 8.3.1 این نرم افزار منتشر شده است. برای دانلود نرم افزار لوگو 8.3.1 زیمنس می توانید به پایین همین صفحه مراجعه کنید. همچنین در ادامه می توانید توضیحات بیشتری در مورد این نرم افزار را ببینید.

دانلود نرم افزار لوگو 8.3.1

نرم افزار لوگو 8.3.1، گامی جدید در ساده سازی اتوماسیون

یکی از چالش های همیشگی فعالان حوزه اتوماسیون صنعتی و به ویژه افرادی که تجربه کمتری در این زمینه دارند، پیچیدگی برنامه نویسی پی ال سی ها است. هرچقدر فرایندی که باید مدیریت شود پیچیده تر باشد، طبیعتا برنامه پیچیده تری را شاهد خواهیم بود. زیمنس در توسعه و بروزرسانی نرم افزار لوگو 8 روی هولت برنامه نویسی و پیکره بندی سیستم، تمرکز ویژه ای داشته است. سهولت برنامه نویسی سبب تسهیل فرآیند کلی اتوماسیون شده است.

برنامه‌نویسی آسان و کاربرپسند

نرم افزار لوگو 8.3.1 زیمنس قابلیت برنامه نویسی به صورت گرافیکی را دارد. برای نوشتن برنامه در این نرم افزار کافی است بلوک های مورد نیاز را فراخوانی و ارتباط آن ها را برقرار کنید. در هر لحظه می توانید با کشیدن و رها کردن، برنامه را تغییر دهید. برای تغییر تنظیمات هر بلوک کافی است روی آن دابل کلیک کنید تا پنجره تنظیمات باز شود. علاوه بر این امکانات جالب دیگری مانند تغییر حالت برنامه نویسی بین حالت بلوکی یا دیاگرام نردبانی نیز امکان پذیر است.

 

یک برنامه، دو حالت: شبکه و تکی

لوگو 8 به شما اجازه میدهد هم برنامه‌هایتان را بصورت تکی اجرا کنید و هم از طریق شبکه. تعویض بین این دو هم به راحتی انجام می‌شود. تصور کنید که می‌توانید تا 16 گره را در نمای شبکه ببینید و حداکثر سه برنامه را در کنار هم نشان بدهید. آنقدر تمیز و ساده‌ست که حتی انگار که با لگوی خودتان دارید بازی می‌کنید!

سیگنال ها رو بکشید و ببرید!

یکی از امکانات جالب نرم افزار لوگو 8.3.1 زیمنس این است که می‌توانید به راحتی سیگنال‌ها را از یک برنامه به برنامه‌ی دیگر منتقل کنید. کافیست سیگنال‌ها را با کشیدن و رها کردن به هدف ببرید. این راه‌حل برای تست و شبیه‌سازی برنامه‌ها واقعا عالیست و حتی می‌توانید آفلاین روی کامپیوتر هم به راحتی برنامه‌تان را تست کنید.

دانلود نرم افزار لوگو 8 زیمنس

ویژگی‌ کلیدی نرم افزار لوگو 8.3.1 زیمنس: اثربخشی در اتوماسیون صنعتی

 از ویژگی‌ جذاب نرم افزار لوگو 8.3.1 که همه‌ی امکانات را به واقعیت تبدیل می‌کند:

رابط کاربری دوست‌داشتنی

یک چیزی که واقعا مهم است، این است که از برنامه‌ای استفاده کنیم که رابط کاربری‌اش دوست‌داشتنی باشد. نرم افزار لوگو 8.3.1 چیزی است که تازه وارد‌ها را هم جذب می‌کند و برنامه نویس‌های حرفه‌ای را هم راضی می‌کند. با این رابط کاربری بصری و کارآمد، همه چیز به سادگی انجام میشود و منطق اتوماسیون را سریع و بهتر ایجاد می‌کنید.

قابلیت‌های برنامه‌نویسی پیشرفته که نرم‌افزار Logo 8 PLC V8.3.1 ارائه می‌دهد

  • انتقال برنامه‌های رمزگذاری‌شده با TLS به LOGO! 8.3.1
  • پشتیبانی از نمایشگر با وضوح بالا از طریق سه فاکتور بزرگ‌نمایی قابل تنظیم
  • نمایش با کیفیت با اختصاص رمز عبور
  • صفحه‌نمایش بهبودیافته برای LOGO! 8 در انتخاب سخت‌افزار
  • پیکربندی داده‌های ابری با استفاده از دیالوگ‌های شناخته‌شده، ایمپورت و خروجی‌گیری به‌فایل CSV
  • پیکربندی با LOGO! Soft Comfort V8.3 برای لوگو تی دی LOGO! TDE V8.3
  • نمایشگر TDE در تست آنلاین
  • سازگاری با تمام لوگوهای موجود

با وارد کردن ایمیل معتبر می توانید آخرین نرم افزار لوگو زیمنس را دانلود نمایید.

راهنمای نصب نرم افزار لوگو 8 زیمنس

برای نصب این نسخه نیاز هست تا نسخه قبلی را روی سیستم خود نصب داشته باشید. همچنین اگر نسخه قبلی روی یک دی وی دی دارید می توانید آن را بر روی کامپیوتر خود بگذارید و نرم افزار را نصب کنید.