دانلود نرم افزار لوگو ورژن 8.3

نرم افزار لوگو 8 زیمنس

دانلود نرم افزار لوگو 8 زیمنس ورژن 8.3

Siemens Logo!Soft Comfort LOGO!8

دانلود نرم افزار لوگو 8 زیمنس

نرم افزار لوگو ورژن 8.3 که آخرین ورژن ارائه شده لوگو سافت از طرف شرکت زیمنس است، امکانات بی نظیری را برای برنامه نویسان و اپراتور های این سخت افزار درجه یک زیمنس فراهم می آورد. نرم افزار لوگو 8 که به آن روح لوگو! هم میتوانیم بگوییم، چرا که تمام کارکرد سخت افزار را کنترل می کند، از پروژه های اتوماسیون کوچک با پیکربندی و عملیات ساده و بصری پشتیبانی می کند. این نرم افزار امکان برنامه نویسی مطلوبی برای اجرای وظایف اتوماسیونی ساده در صنعت و همچنین در هوشمند سازی ساختمان را در اختیار شما قرار می دهد.

دانلود نرم افزار لوگو 8 زیمنس

این نرم افزار در ایجاد برنامه در رایانه شخصی برای حالت استفاده بصورت تکی و یا استفاده به صورت شبکه و سوییچ بین این دو بسیار راحت عمل می کند. علاوه بر این، تغییر حالت بین نمایش دیاگرام تابع (FBD) یا دیاگرام نردبانی (LD) نیز امکان پذیر است. وجود امکاناتی مانند تست نرم افزاری، شبیه سازی، تست آنلاین و بایگانی برنامه های سوئیچینگ باعث می شود استفاده از نرم افزار لوگو زیمنس بسیار ضروری بنظر برسد. مستندسازی حرفه ای از طریق طیف گسترده ای از عملیات کامنت گذاری و پرینت، نرم افزار را انعطاف پذیر می کند.

این  برنامه به کاربر اجازه می دهد تا برنامه های خود  را با انتخاب توابع مربوطه و اتصال آنها از طریق کشیدن و رها کردن (drag-and-drop) ایجاد کند. پیکربندی خودکار ارتباطات و نمایش در نمای شبکه. در این برنامه می توانید حداکثر 16 گره را در نمای شبکه ببینید. همچنین حداکثر سه برنامه را می توان در کنار یکدیگر نمایش داد. در حالت شبکه، می توانید به راحتی سیگنال ها را از یک برنامه به برنامه دیگر با کشیدن و رها کردن رسم کنید. اینکه برنامه سوئیچینگ بصورت گام به گام بوده و شبیه سازی و آزمایش آن بر روی کامپیوتر بصورت آفلاین صورت پذیرد طبعیتا بسیار مفید و کاربردی است و این رویکرد از عیب یابی وقت گیر در کل برنامه جلوگیری می کند. زمان‌های پیکربندی کوتاه با ایجاد بلوک‌های ماکرو خود انجام می‌شود که در آن قسمت‌هایی از برنامه که اغلب تکرارشونده اند در یک کتابخانه ماکرو ذخیره می‌شوند.

دانلود نرم افزار لوگو 8 زیمنس

نرم افزار لوگو 8 زیمنس امکان مستند سازی حرفه ای را با تمام اطلاعات لازم پروژه مانند تغییر برنامه ها، نظرات و تنظیمات پارامتر ها ارائه می دهد. لوگو! یک مفهوم حفاظتی (امنیتی) جامع را برای برنامه های شما و دسترسی به کنترلر ارائه می دهد. البته می توانید از آخرین نسخه برنامه برای پردازش بیشتر و تغییرات و گسترش دادن همه برنامه هایی که با نسخه های قبلی ایجاد شده اند استفاده کنید.

لوگو! دو وب سرور یکپارچه را ارائه می دهد که نیازی به دانش و تجربه HTML ندارند.

 • بر اساس متن پیام (هیچ دانش اضافی لازم نیست، فقط متن پیام را از طریق کادر تیک سرور وب فعال کنید).
 • وب سرور سفارشی سازی شده (تصاویر خاص برنامه را می توان با LOGO! Web Editor بصورت رایگان ایجاد کرد).

ویژگی های کلیدی

نرم افزار Logo 8 PLC V8.3 ویژگی های کلیدی دارد که اثربخشی آن در اتوماسیون صنعتی را بهبود می بخشد. از جمله این ویژگی ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

رابط کاربر پسند

این نرم افزار رابط کاربری بصری و کاربرپسندی را ارائه می دهد که هم برای برنامه نویسان با تجربه و هم برای مبتدیان جذاب است. این رابط فرآیند برنامه نویسی را ساده می کند و کاربران را قادر می سازد تا منطق اتوماسیون را سریع و کارآمد ایجاد کنند.

قابلیت های برنامه نویسی پیشرفته

نرم افزار Logo 8 PLC V8.3 قابلیت های برنامه نویسی پیشرفته ای دارد. این قابلیت ها به کاربران برای ایجاد راحت سناریوهای پیچیده اتوماسیون کمک می کند. پشتیبانی از زبان های برنامه نویسی مختلف و توابع و کتابخانه های پیشرفته از جمله این قابلیت ها است.

چه چیزهای جدیدی در نرم افزار لوگو 8.3 می بینیم :

 • انتقال برنامه رمزگذاری شده با TLS به LOGO! 8.3
 • علاوه بر این انتقال برنامه به LOGO! 8.3 می تواند با رمز عبور ایمن تر شود.
 • پشتیبانی از نمایشگر با وضوح بالا از طریق سه فاکتور بزرگنمایی قابل تنظیم
 • نمایش با کیفیت با اختصاص رمز عبور
 • صفحه نمایش بهبود یافته برای LOGO! 8 در انتخاب سخت افزار
 • پنجره ای برای اتصال ابری
 • پیکربندی داده های ابری با استفاده از دیالوگ های شناخته شده از جمله وارد کردن (ایمپورت)/خروجی گرفتن از جدول داده ها به /از فایل CSV
 • پیکربندی با LOGO! Soft Comfort V8.3 برای لوگو تی دی LOGO! TDE V8.3
 • نمایشِ نمایشگر TDE در تست آنلاین
 • سازگاری با تمام لوگوهای موجود