دانلود نرم افزار لوگو ورژن 8.3

نرم افزار لوگو 8 زیمنس

دانلود نرم افزار لوگو 8 زیمنس ورژن 8.3

Siemens Logo!Soft Comfort LOGO!8

دانلود نرم افزار لوگو 8 زیمنس

نرم افزار لوگو ورژن 8.3 که آخرین ورژن ارائه شده لوگو سافت از طرف شرکت زیمنس است، امکانات بی نظیری را برای برنامه نویسان و اپراتور های این سخت افزار درجه یک زیمنس فراهم می آورد. نرم افزار لوگو 8 که به آن روح لوگو! هم میتوانیم بگوییم، چرا که تمام کارکرد سخت افزار را کنترل می کند، از پروژه های اتوماسیون کوچک با پیکربندی و عملیات ساده و بصری پشتیبانی می کند. این نرم افزار امکان برنامه نویسی مطلوبی برای اجرای وظایف اتوماسیونی ساده در صنعت و همچنین در هوشمند سازی ساختمان را در اختیار شما قرار می دهد.

دانلود نرم افزار لوگو 8 زیمنس

مینی پی ال سی لوگو 8 زیمنس از جمله کنترل کننده های صنعتی بسیار محبوب در سطح جهان است. طراحی جمع و جور منحصر به فرد، قابلیت های کاربردی فراوان و پشتیبانی از پروتکل های ارتباطی متنوع، لوگو 8 را به یک گزینه ایده آل برای کاربردهای کوچک و منفرد اتوماسیون تبدیل کرده است. یکی از مزایای لوگو 8 زیمنس، محیط برنامه نویسی گرافیکی و کاربر پسند است. زیمنس با انتشار نرم افزار لوگو ورژن 8.3 امکانات بی نظیری را برای برنامه نویسان فراهم کرده است.

نرم افزار لوگو 8 تمام کارکردهای سخت افزار را کنترل و پیکربندی سیستم با عملیات ساده و بصری را امکانپذیر می کند. فرقی نمی کند به دنبال برنامه نویسی یک فرآیند ساده اتوماسیون صنعتی باشید، یا برنامه ریزی یک سیستم مدیریت هوشمند ساختمان. نرم افزار لوگو ورژن 8.3 نهایت سهولت و کارایی را برای شما به ارمغان می آورد.

مروری بر نرم افزار لوگو 8 زیمنس

این نرم افزار در ایجاد برنامه در رایانه شخصی برای حالت استفاده بصورت تکی و یا استفاده به صورت شبکه و سوییچ بین این دو بسیار راحت عمل می کند. علاوه بر این، تغییر حالت بین نمایش دیاگرام تابع (FBD) یا دیاگرام نردبانی (LD) نیز امکان پذیر است. وجود امکاناتی مانند تست نرم افزاری، شبیه سازی، تست آنلاین و بایگانی برنامه های سوئیچینگ باعث می شود استفاده از نرم افزار لوگو زیمنس بسیار ضروری بنظر برسد. مستندسازی حرفه ای از طریق طیف گسترده ای از عملیات کامنت گذاری و پرینت، نرم افزار را انعطاف پذیر می کند.

این  برنامه به کاربر اجازه می دهد تا برنامه های خود  را با انتخاب توابع مربوطه و اتصال آنها از طریق کشیدن و رها کردن (drag-and-drop) ایجاد کند. پیکربندی خودکار ارتباطات و نمایش در نمای شبکه. در این برنامه می توانید حداکثر 16 گره را در نمای شبکه ببینید. همچنین حداکثر سه برنامه را می توان در کنار یکدیگر نمایش داد. در حالت شبکه، می توانید به راحتی سیگنال ها را از یک برنامه به برنامه دیگر با کشیدن و رها کردن رسم کنید. اینکه برنامه سوئیچینگ بصورت گام به گام بوده و شبیه سازی و آزمایش آن بر روی کامپیوتر بصورت آفلاین صورت پذیرد طبعیتا بسیار مفید و کاربردی است و این رویکرد از عیب یابی وقت گیر در کل برنامه جلوگیری می کند. زمان‌های پیکربندی کوتاه با ایجاد بلوک‌های ماکرو خود انجام می‌شود که در آن قسمت‌هایی از برنامه که اغلب تکرارشونده اند در یک کتابخانه ماکرو ذخیره می‌شوند.

دانلود نرم افزار لوگو 8 زیمنس

نرم افزار لوگو 8 زیمنس امکان مستند سازی حرفه ای را با تمام اطلاعات لازم پروژه مانند تغییر برنامه ها، نظرات و تنظیمات پارامتر ها ارائه می دهد. لوگو! یک مفهوم حفاظتی (امنیتی) جامع را برای برنامه های شما و دسترسی به کنترلر ارائه می دهد. البته می توانید از آخرین نسخه برنامه برای پردازش بیشتر و تغییرات و گسترش دادن همه برنامه هایی که با نسخه های قبلی ایجاد شده اند استفاده کنید.

لوگو! دو وب سرور یکپارچه را ارائه می دهد که نیازی به دانش و تجربه HTML ندارند.

 • بر اساس متن پیام (هیچ دانش اضافی لازم نیست، فقط متن پیام را از طریق کادر تیک سرور وب فعال کنید).
 • وب سرور سفارشی سازی شده (تصاویر خاص برنامه را می توان با LOGO! Web Editor بصورت رایگان ایجاد کرد).

ویژگی های کلیدی

نرم افزار Logo 8 PLC V8.3 ویژگی های کلیدی دارد که اثربخشی آن در اتوماسیون صنعتی را بهبود می بخشد. از جمله این ویژگی ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

رابط کاربر پسند

این نرم افزار رابط کاربری بصری و کاربرپسندی را ارائه می دهد که هم برای برنامه نویسان با تجربه و هم برای مبتدیان جذاب است. این رابط فرآیند برنامه نویسی را ساده می کند و کاربران را قادر می سازد تا منطق اتوماسیون را سریع و کارآمد ایجاد کنند.

قابلیت های برنامه نویسی پیشرفته

نرم افزار Logo 8 PLC V8.3 قابلیت های برنامه نویسی پیشرفته ای دارد. این قابلیت ها به کاربران برای ایجاد راحت سناریوهای پیچیده اتوماسیون کمک می کند. پشتیبانی از زبان های برنامه نویسی مختلف و توابع و کتابخانه های پیشرفته از جمله این قابلیت ها است.

قابلیت استفاده از فضای ابری

نرم افزار لوگو نسخه 8.3 در سال 2020 ارائه شد. مهم ترین مزیت نسخه 8.3 امکان اتصال آن به فضای ابری است. در سرور ابری، از منابع مجموعه‌ای از سرورها به‌صورت پویا و هم‌زمان استفاده می شود. از نظر مقیاس‌پذیری، سرور ابری ‌به منابع شبکه‌ای از سرورها دسترسی دارد و در نتیجه قابلیت کاهش و افزایش آنی فضا و منابع را فراهم می‌کند.
در حال حاضر امکان اتصال به فضای ابری بدون نیاز به ماژول جانبی بر روی سخت افزار پایه لوگو 8 فراهم آمده است. Modbus TCP/IP ، گذرگاه (KNX) و اترنت، رابط‌هایی برای اتصال کنترل‌کننده‌های SIMATIC به فضای ابری است.

اتصال به فضای ابری به راحتی با استفاده از نرم افزار soft comfort پیکر بندی می شود. با استفاده از این وب سرور می توانید محدودیت حافظه نگهداری داده و محدودیت فضای پردازش برنامه را بر طرف کنید. علاوه بر این امکان مدیریت سیستم و ایجاد تغییر برنامه در هر مکان و هر زمان فراهم می شود.
حتی بدون داشتن مهارت برنامه نویسی و تنها با استفاده از بلوک های برنامه از پیش نوشته شده میتوانید در هر لحظه به صورت آزاد به سایر برنامه ها دسترسی داشته باشید و سیستم خود را مدیریت کنید.

قابلیت استفاده از فضای ابری لوگو 8 زیمنس

چه چیزهای جدیدی در نرم افزار لوگو 8.3 می بینیم :

 • انتقال برنامه رمزگذاری شده با TLS به LOGO! 8.3
 • علاوه بر این انتقال برنامه به LOGO! 8.3 می تواند با رمز عبور ایمن تر شود.
 • پشتیبانی از نمایشگر با وضوح بالا از طریق سه فاکتور بزرگنمایی قابل تنظیم
 • نمایش با کیفیت با اختصاص رمز عبور
 • صفحه نمایش بهبود یافته برای LOGO! 8 در انتخاب سخت افزار
 • پنجره ای برای اتصال ابری
 • پیکربندی داده های ابری با استفاده از دیالوگ های شناخته شده از جمله وارد کردن (ایمپورت)/خروجی گرفتن از جدول داده ها به /از فایل CSV
 • پیکربندی با LOGO! Soft Comfort V8.3 برای لوگو تی دی LOGO! TDE V8.3
 • نمایشِ نمایشگر TDE در تست آنلاین
 • سازگاری با تمام لوگوهای موجود