دانلود اپلیکیشن لوگو 8 زیمنس برای اندروید

اپلیکیشن لوگو 8 زیمنس برای اندروید

دانلود آخرین نسخه اپ لوگو 8 زیمنس

اپلیکیشن اندروید لوگو8 زیمنس

دانلود اپلیکیشن اندروید لوگو8 زیمنس

اهمیت اتوماسیون در صنایع مختلف و حتی کاربردهای خانگی بر کسی پوشیده نیست. این سیستم ها با کنترل دقیق فرآیندها و نظارت مستمر بر سیستم، موجب بهبود کارایی و بهره وری سیستم می شوند. یکی از سیستم های اتوماسیون بسیار پرکاربرد در صنایع مختلف، لوگو 8 زیمنس است. به منظور افزایش کارایی و کنترل پذیری سیستم، اپلیکیشن لوگو 8 زیمنس برای اندروید به کاربران معرفی شده است. این اپلیکیشن امکان نظارت و کنترل سیستم LOGO!8 از راه دور را برای کاربران فراهم می کند.

اپلیکیشن اندروید لوگو8 زیمنس

اپ لوگو 8 زیمنس

به منظور دسترسی کاربر به سیستم های اتوماسیون از یک رابط کاربری استفاده می شود. این رابط کاربری یا نرم افزار عموما به صورت نسخه ویندوزی ارائه می شود. اما شرکت زیمنس به منظور سهولت استفاده از سیستم اقدام به معرفی اپلیکشن ویژه ای نموده است که با نام اپلیکیشن لوگو 8 زیمنس برای اندروید شناخته می شود. این اپلیکیشن یک ابزار همه کاره است که امکان انجام عملیات مختلف اتوماسیون از طریق گوشی یا تبلت های هوشمند را فراهم می کند.

 این برنامه بر روی دستگاه های اندرویدی که نسخه اندروید 4.4 یا بالاتر را دارند سازگار است. این اپلیکیشن را می توانید از طریق لینک انتهای همین صفحه دانلود کنید. پس از دانلود و نصب اپلیکیشن، می توانید سیستم LOGO!8 را از طریق اتصال بی سیم به برنامه متصل کنید و از ویژگی های متعدد آن لذت ببرید.

به صورت کلی امکانات زیر بر روی این اپلیکیشن در دسترس کاربران قرار گرفته است:

  • نمایش وضعیت خروجی ها و ورودی ها
  • نمایش وضعیت کنترلر (RUN / STOP)
  • نمایش و اصلاح متغیرها در یک لیست (حداکثر مورد۲۰)
  • نمایش ۸ متغیر به صورت همزمان
  • قابل استفاده در زبان های انگلیسی و آلمانی
اپلیکیشن اندروید لوگو8 زیمنس

ویژگی های کلیدی

این اپلیکیشن در کنار سهولت استفاده و دسترسی به سیستم ویژگی های کلیدی دارد که در ادامه آن ها را از نظر می گذرانیم.

کنترل و نظارت بر سیستم

از جمله ویژگی های کلیدی اپلیکیشن لوگو 8 زیمنس می توان به نظارت و کنترل سیستم LOGO!8 از راه دور اشاره کرد. داده های حیاتی سیستم مانند دما، فشار و جریان بر روی اپلیکیشن قابل مشاهده و در صورت نیاز قابل تنظیم هستند. این بدان معناست که کاربر می تواند حتی زمانی که در دفترکار یا کارخانه حضور ندارد، از عملکرد سیستم مطلع شود.

برنامه ریزی و پیکربندی

امکان برنامه ریزی و پیکربندی سیستم LOGO!8 از راه دور، قابلیت دیگر اپلیکیشن لوگو 8 زیمنس است. از جمله می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • ایجاد و ویرایش برنامه ها
  • پیکربندی پارامترهای سیستم
  • تنظیم آلارم ها و اعلان ها

این قابلیت ها به ویژه برای مشاغلی که چندین سیستم LOGO!8 را در مکان‌های مختلف نصب کرده‌اند بسیار مفید است. زیرا کاربر می تواند همه سیستم‌ها را از یک دستگاه واحد مدیریت کند.

عیب یابی سیستم اتوماسیون

اپلیکیشن لوگو 8 زیمنس شامل طیف وسیعی از ابزارهای تشخیصی است که در عیب یابی و شناسایی مشکلات سیستم به کاربر کمک می کند. این اپلیکیشن داده های تشخیصی بلادرنگ مانند پیام های خطا و کدهای خطا را به کاربران نمایش داده و پیشنهاداتی را برای حل مشکل ارائه می دهد. این قابلیت به ویژه در صنایعی که به شدت به سیستم‌های اتوماسیون وابسته هستند و بروز اشکال در اتوماسیون ممکن است تولید را متوقف کند، بسیار حائز اهمیت است.

رابط کاربر پسند

برنامه LOGO!8 زیمنس از رابط کاربری بصری بهره می برد. این رابط کاربری حتی برای کاربرانی که تجربه برنامه نویسی محدودی دارند نیز به راحتی قابل استفاده است. رابط کاربری گرافیکی کاربر را قادر می سازد با کشیدن و رها کردن عناصر گرافیکی بلوک های تابع و نمادها برنامه مورد نظرشان را بنویسند. در واقع این قابلیت فرآیند برنامه نویسی و تجسم اتوماسیون را برای کاربر را ساده تر می کند.

نظارت زمان واقعی

نظارت زمان واقعی روی سیستم، یک قابلیت بسیار ارزشمند است. به کمک این قابلیت کاربر می تواند در هر لحظه بر وضعیت سیستم نظارت داشته باشد. این قابلیت به ویژه در مواقع انجام تست های جدید که لازم است کاربر در جریان کلی فرایند قرار بگیرد بسیار کمک کننده است. همچنین برای کنترل فرآیندهای حساس که به نظارت دائمی نیاز دارند یک قابلیت ویژه محسوب می شود.